Naše služby

klasická kosmetika

kosmetika

kosmetika

Základní ošetření pro všechny typy pleti, regenerační péče, masáže, masky, trvalá na řasy, barvení obočí a řas, depilace, odstranění celulitidy, líčení, poradenství a další.

detail

masáž obličeje

masáž

Jemná, velmi příjemná relaxační masáž, při níž klientka načerpá ztracenou energii a příjemně se odreaguje. Ideální pro osoby trpící pracovním vypětím, stresem nebo nervozitou.

detail

chemický peeling

chemický peeling

Omládněte, zbavte se jemných vrásek, akné, jizev i pigmentových znamének. Opravdu EXKLUZIVNÍ procedura.

detail

depilace cukrovou pastou

depilace cukrovou pastou

Depilační cukrová pasta se připravuje na bázi starověkých receptů Blízkého východu a to výhradně z přírodních materiálů. Obsahuje jen cukr a vodu.

detail

přístrojová kosmetika

Hyaluronic plumping

Hyaluronic plumping

Zhutnění a zvýšení objemu pleti kyselinou hyaluronovou. Neinvazivní zhutnění a objemové ošetření, které vyplňuje, snižuje šířku a hloubku vrásek včetně mimických linií.

detail

elektrokosmetika

Elektrokosmetika

Mikrogalvanická iontoforéza, pasivní cvičení, elektrolifting obličeje, tepelné ošetření, bezbolestné odstranění mazotoku a hloubkové češtění pleti.

detail

mikrodermabraze

Mikrodermabraze

Toužíte po jemné, sametové pleti během polední pauzy ? Zvolte vakuovou mikrodermabrazi. Účinně zmírňuje příznaky stárnutí kůže, léčí akné, pigmentové skvrny a další.

detail

elektrolifting

elektrolifting

Elektrolifting neboli pasivní gymnastika patří mezi programy, které dokáží účinně omezit viditelné projevy stárnutí, zachovat pružnost pleti a mladistvý vzhled.

detail

lasocare

lasocare - low power laser

Panorama DUO Stella pro omlazování a regeneraci biologicky přirozenou cestou (samostatně pracující laserový scanner z ušlechtilých slitin kovů).

detail

ultrazvuková špachtle

ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí jemného ultrazvukového peelingu a pomáhá čistit pleť včetně komedonů bez podráždění.

detail

microneedling dermapen

microneedling dermapen

Microneedling – DermaPen neboli mikrojehličkování je nová, elegantní a vysoce účinná terapie ke stimulaci tvorby kolagenu a elastinu.

detail

ostatní

dárkový voucher

dárkové vouchery

Potěšte své známé dárkovým voucherem na kosmetické služby. Vyberte si z nabídky nebo si vyberte jakýkoli balíček dle Vašeho přání.

detail